Буковинка розповідає про свою творчість і появу сумок з Балі

Буковинка розповідає про свою творчість і появу сумок з Балі


Юлія Морараш зі Сторожинця є психологом, фотографом і майстринею з виготовлення прикрас, причому ремісниче захоплення вона активно втілює у життя у співпраці з батьком, який допомагає вирізати з дерева необхідні заготовки.

– Ми з батьком далі робимо з дерева та епоксидної смоли прикраси, – розповідає «Погляду» буковинка. – Була у нас перерва трохи більше, як півроку. Але коли з’явилося натхнення, то побачили світ дещо брутальні, в більш агресивному, а не «мімішному» стилі прикраси. Тобто із написами, нецензурною лексикою. Тож підпадаю під новий закон і мене можуть депортувати (усміхається, – авт.).

– І як же з’явилося натхнення після тривалої перерви?

– Я вважаю, що дуже добре щось робити не просто так, а за велінням серця, коли хочеться. Ось була перерва понад півроку, то взагалі не робила прикрас, бо не було внутрішнього бажання. А зараз є мотивація, стимул і все робиться. Повернутися до прикрас мене надихнув фотопроєкт «ЯматеріЯ» 15 червня. Ми знімали з Веданою Звенигородською, яка є ідейним надихачем, дикий проєкт. Це були шість жінок у різних образах, диких, в лісі і вони так мене надихнули, що прийшов внутрішній потужний ресурс, і я знову почала активно робити прикраси. Тож є таке, що люди заряджають, обставини, природа... Багато що заряджає.

– Представили на ярмарку особливі торбинки?..

– Це ротангові плетені торбинки, які вручну виготовляють балійці із пальмового листя. Такий аксесуар був головним трендом 2017 року, але й досі залишається актуальним. І тепер вони є не лише в Україні, але й Чернівцях. Сумки тут з’явилися завдяки подрузі, її чоловік балієць. І вона привозить їх. 1300 гривень – це ціна такої торбинки, такі ж ціни на ринку, 1200-1300. Вважаю, її дуже класно брати із собою на море на пляж, під будь-яку сукенку чи будь-який стиль, наприклад, кежуал. Мені здається, що вона досить універсальна і дуже легка. Це як велика косметичка. Не боїться дощу, бо пролакована, тим паче, що її робили на острові, де суттєва вологість.

Ольга ШУПЕНЯ


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/bukovinka-rozpovidae-pro-svoyu-tvorchist-i-poyavu-sumok-z-bali-374539”

Похожие материалы (по тегу)

Буковинка створює іграшки амігурумі на радість собі і людям

Сьогодні поетеса Ліна Костенко святкує день народження

Последнее от

Юрий Моша: Кровавый Первомай – кто в третьей колонне российских городов

Як виглядає карта розведення військ на Донбасі (відео)

Доцент Решетников против Лаврова. Самоубийца из Плеханова