Європарламент сьогодні проведе дебати щодо українських політв’язнів

Європарламент сьогодні проведе дебати щодо українських політв’язнів

Європарламент сьогодні проведе дебати щодо українських політв’язнів


Євродепутати мають сьогодні голосувати за резолюцію щодо українських бранців Кремля


Сьогодні новообраний Європейський парламент проведе дебати та голосуватиме за резолюцію щодо українських політичних в’язнів Кремля. Про це у "Фейсбуці" повідомив посол України в Королівстві Бельгія, представник України при ЄС Микола Точицький.


«Сьогодні новообраний Європейський парламент проведе дебати (орієнтовно об 11:30 за Києвом) та голосуватиме за резолюцію щодо українських політичних в’язнів Кремля (близько 13:00)», — повідомив Точицький.


З його слів, надзвичайно важливо, що новообрані євродепутати, щойно розпочавши свою роботу, виділяють звільнення українських бранців Кремля серед першочергових питань на порядку денному однієї з ключових інституцій ЄС.


«Протягом останніх років Європейських парламент був потужним рушієм підтримки України в Брюсселі. Після травневих виборів та формування нового складу ЄП, працюємо над тим, щоб ця солідарність та підтримка України розвивалась та примножувалась. Важливим прикладом такої підтримки є розгляд тематики українських політв’язнів сьогодні на пленарному засіданні оновленого Європарламенту», — зазначив дипломат.


Точицький стверджує, що сьогодні від політиків 28 держав-членів ЄС лунатимуть рішучі заклики до Росії негайно звільнити українських політв’язнів.


Нагадаймо, у новообраному Європарламенті 17 липня пройшла перша зустріч групи «Друзі України» і команди п’ятого президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.


Європарламент визначив склад делегації співробітництва з Україною


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/jevroparlament-sogodni-provede-debati-shchodo-ukrajinskih-politvyazniv-611071.html”

Похожие материалы (по тегу)

ФСБ: Із України до РФ за півроку приїхали 178 тисяч заробітчан і студентів

У Росії хочуть заборонити експорт лісу в Китай

У Зеленського пояснили звільнення Безсмертного: буде більш ефективна команда

Последнее от

Комбат обратился к Луценко: «Шляпок для жены захотелось? Мы тебе покажем шляпки на зоне»

Дарига Назарбаева – вторая, что может стать Первой в Казахстане

Взрыв и утечка радиации в РФ: Украину «накрыло» радиационное облако