27.03.20 17:23 Хто ж з високопосадовців відповідатиме за злочинне корупційне вивезення респіраторів з України?

✅Поки що Генеральна прокуратура побоюється взятися за це кримінальне провадження, допитати експрем’єра Гончарука, керівників митниці та податкової. Це вони здійснили цілу корупційну оборудку, і не один раз, і не тільки в Іспанію.

Об этом сообщает Руспрес

❗️Звертаю увагу: очільник митниці має постійний моніторинг товарних позицій, які вивозяться з країни. Так само володіє інформацією і керівник податкової.

⚠️Уже після заборони 12 березня з України масово вивозили респіратори, маски і інше медобладнання. Згадайте, лише в Борисполі було зупинено півтори тонни масок! Це останній «хвіст», який торгаші не змогли вивезти.

❗️Ті, хто збагатилися на корупційних схемах і злочинній торгівлі під час пандемії коронавірусу, мають тепер куди повертати вкрадені гроші: у стабілізаційний фонд, на закупівлю тих самих респіраторів.

✅Але прикро, що ми тепер будемо їх закуповувати в десятки, сотні разів дорожче від задекларованої суми, яку чиновники вказали. А це було, вдумайтеся, 2 гривні!

❗️Аналоги вивезених респіраторів — FFP-2 і FFP-3 — для наших громадян і медиків сьогодні в інтернеті продаються щонайменше за 180-200 гривень за штуку!

????Це і є мародерство, це і є злочин. І за це треба карати.

✅Як народний депутат і як громадянин вимагаю прозорого слідства, допиту можновладців і справедливого покарання.

????Детально про це – у моєму скайп-включенні на Телеканалі "Україна 24" у проєкт Яніни Соколової "Як вам не соромно!"

https://www.youtube.com/watch?v=_yDHttkE5GIДжерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3184933/hto_j_z_visokoposadovtsv_vdpovdatime_za_zlochinne_koruptsyine_vivezennya_respratorv_z_ukrani”

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay