Глава Мінсоцполітики України про бізнес під час карантину: Люди не обурені, вони просто звикли працювати

Лазебна розповіла, як держава допомагає бізнесу

Криза, пов’язана з коронавірусною інфекцією та введенням в Україні карантину, загострила в суспільстві соціальні настрої. Про це міністерка соціальної політики України Марина Лазебна заявила LB.ua в інтерв’ю, яке було опубліковано 27 травня.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Будь-яка криза загострює в суспільстві соціальні настрої, відчуття несправедливості. Так є в усьому світі. Ви кажете, що люди обурені. Вони не обурені, вони просто звикли працювати, щодня ходити на роботу, а карантин змінив усталений уклад життя, обмеживши фінансові ресурси. Можливо, рішення, які ухвалює Мінекономіки – щодо пільгових кредитних ліній, забезпечення виплат із часткового безробіття, – не ідеальні, їх треба відшліфувати, але вони є", – сказала міністерка.

За її словами, "просто треба бути ближче до проблем людей, більше комунікувати з підприємцями, розуміти їхні потреби і говорити про те, що зроблено і що заплановано".

Глава Мінсоцполітики погодилася, що державі ще потрібно "багато працювати" для підтримки бізнесу.

"Перше, що ми зробили для підприємців на час коронакризи, – звільнили їх від сплати єдиного соціального внеску на період карантину. Але в цьому питанні чомусь усі замовчують про головне: цей період несплати буде для них враховуватися у страховому стажі. Це дуже толерантна з боку держави позиція по відношенню до цих осіб. Це фактично теж державна допомога", – вважає Лазебна.

Карантин в Україні ввели в березні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. З 11 травня розпочалося пом’якшення карантину. 20 травня Кабмін продовжив обмеження до 22 червня, але запровадив так званий адаптивний карантин: регіональній владі надали право послаблювати карантинні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації.

В Україні станом на ранок 28 травня зареєстровано 22 382 випадки коронавірусної інфекції, померло 669 осіб, одужало 8439.

Запроваджений через коронавірус карантин спровокував, за оцінками МВФ, наймасштабнішу із часів Великої депресії економічну кризу.

13 травня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль говорив, що протягом останніх двох місяців у країні офіційно зареєстровано 197 тис. безробітних. Усього, за його словами, в Україні майже 500 тис. безробітних. Уряд оцінює реальну кількість непрацевлаштованих громадян у 2 млн.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-glava-minsotspolitiki-ukrajini-pro-biznes-pid-chas-karantinu-ljudi-ne-obureni-voni-prosto-zvikli-pratsjuvati-1501836.html”

Похожие материалы (по тегу)

Столичні парки та сквери почала патрулювати кінна поліція

После карантина открывается штаб-квартира ООН

В Узбекистане с 10 июля вновь вводятся строгие карантинные ограничения

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay