В’язані ляльки, мінімеблі з жерстянок і гра на піаніно: у Житомирі визначили переможців конкурсу серед літніх людей

В’язані ляльки, мінімеблі з жерстянок і гра на піаніно: у Житомирі визначили переможців конкурсу серед літніх людей

У Житомирі визначили переможців конкурсу «Знаю, чим зайнятись вдома в період карантину», який проводили серед людей поважного віку.

Об этом сообщает Репортер

Імена переможців конкурсу 5 червня у Facebook опублікував департамент соціальної політики Житомирської міської ради, який і проводив конкурс.

«З першого погляду, карантин здається чимось неймовірно нудним. Сидіти вдома цілими днями — те ще заняття. Однак, якщо проявити трохи фантазії та ініціативи, можна зайняти себе купою цікавих справ. Тому, щоб літні люди не наражали себе та інших на небезпеку, знайшли чудове заняття вдома та без потреби не виходили на вулицю, департамент соціальної політики міської ради вирішив організувати конкурс «Знаю, чим зайнятись вдома в період карантину», – йдеться у повідомленні.

Найактивніших учасників визнали переможцями конкурсу:

• Лариса Шумінська, 57 років, місто Житомир (позитивні симпатичні в’язані лялечки);

Євгеній Гусєв, 67 років, місто Житомир (маленькі меблі та ін. з жерстяних флаконів і баночок, виготовлені шляхом нарізання та закручування медичними щипцями);

Людмила Вороненко, місто Житомир (грає на улюбленому інструменті, тим самим піднімаючи настрій собі та сусідам у період карантину).

Департамент соцполітики вітає переможців та дякує всім, хто долучився до конкурсу та викладав фото своїх робіт в соціальній мережі Facebook. У департаменті також обіцяють і надалі організовувати різні конкурси та закликають літніх житомирян, за можливості, поки залишатися вдома.

Нагадаємо, в середині травня департамент соціальної політики Житомирської міської ради у Facebook оголосив конкурс саморобок для житомирян поважного віку, аби ті без нагальної потреби не виходили з дому, зокрема не ходили до управлінь соцзахисту

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram


Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_192639.html”

Похожие материалы (по тегу)

Конкурс «Маской красоту не испортишь» на myJane

Голова податкового комітету Ради розкритикував звільнення Верланова

Верланову шукають заміну через конкурс – завтра останній день подання документів

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay