Антимонопольний комітет закликав виноробів не обманювати покупців "грузинськими коньяками"

Антимонопольний комітет закликав виноробів не обманювати покупців "грузинськими коньяками"

последние новости в Украине останні новини в Україні


Антимонопольний комітет (АМКУ) відреагував на використання символіки в напоях українського походження. Чиновники закликали розглянути рекомендації.

Об этом сообщает Слон РУ

Вони вважають, що варто прибрати з етикеток і реклами продукції символіку, яка вказує нібито на грузинське походження товарів. Про це 13 липня повідомили у прес-службі відомства.

При оформленні етикеток написи грузинською мовою використовують компанії "Атлантіс", "Лоцмен", "СП Аквавінтекс", "Українська дистрибуційна компанія". Також було зафіксовано використання державної символіки.

У цьому випадку інформація про українське походження вказувалася маленькими літерами. Представники регулятора зазначили, що такі дії здатні створити оманливий ефект. Внаслідок цього люди помилково оцінюють товари та продукцію різних брендів. З цією практикою у відомстві мають намір активно боротися.

Раніше ASPI news повідомляло, що співробітники правоохоронних структур викрили підпільне виробництво антисептиків для структур Міноборони. Було також опубліковано список товарів в українських магазинах, які не дорожчали в період карантинних обмежень.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/antimonopolniy-komitet-zaklikav-vinorobiv-ne-obmanyuvati-pokupciv-gruzinskimi”

Похожие материалы (по тегу)

Грузія відсьогодні відновила залізничне сполучення

Росія використовувала Договір про відкрите небо для стеження за Трампом – радник

Саакашвілі: Призначивши мене, Зеленський продемонстрував ключову рису успішних реформаторів

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay