Над Україною пронеслася яскрава комета

Над Україною пронеслася яскрава комета


У нічному небі над Україною неозброєним оком можна побачити комету C/2020 F3 (NEOWISE). Її вже встигли сфотографувати над кількома містами країни.

Об этом сообщает Слон РУ

Комету C/2020 F3 виявили недавно – 27 березня 2020 року з допомогою телескопа NEOWISE (The Near Earth Object Wide-field Infrared Survey Explorer), який і дав їй друге ім’я. Уже кілька днів її можна спостерігати в нічному небі неозброєним поглядом, через що соціальні мережі поповнюються знімками космічного тіла.

Фотографи встигли зафіксувати явище над Києвом, Харковом, Запоріжжям та Миколаєвом. При цьому, комету можна буде спостерігати приблизно до серпня. Більш того, до 20 липня її видимість буде поліпшуватися, досягнувши свого піку в ніч з 20 на 21 липня, коли комета увійде в сузір’я Великої Ведмедиці. Зараз же її найкраще видно приблизно після 2:30 ночі і до світанку.

23 липня комета пройде на мінімальній відстані від Землі і завдяки цьому вчені зможуть вивчити її структуру. За розрахунками, наступного разу комета повернеться в Сонячну систему через 6800 років.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/science/nad-ukrayinoyu-proneslasya-yaskrava-kometa-392075”

Похожие материалы (по тегу)

З 1 вересня школи можуть перевести на змішане навчання

Самую яркую комету за последние семь лет можно увидеть с Земли

Ученные впервые обнаружили уцелевшее ядро газового гиганта

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay