Деканоїдзе: Моя оцінка українській прокуратурі

"Деканоїдзе:
Деканоїдзе: Моя оцінка українській прокуратурі — нульова

Вона повідомила, що має песимістичні погляди. «Тransparency International напередодні оприлюднила дослідження індексу сприйняття корупції у світі.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Ми сьогодні маємо червоний колір (високий рівень корупції), наступні після Таджикистану. Це означає, що кожний другий українець впевнений – країна тоне в корупції. І це означає, що реформ немає», — зазначила Деканоїдзе.

На її думку, причина у відсутності політичної волі, єдиної команди, яка б розуміла, що потрібно змінювати все і всюди.

«Поліція дещо змінюється, а прокуратура та суди залишились на місці», — сказала вона.

Деканоїдзе вважає, що прокуратура не трансформується «жодним чином». «Моя оцінка – нульова», — сказала вона.

«Як працює правоохоронна система? Поліція затримує злочинця, передає естафету прокуратурі та відправляє справу в суд. Аби побороти корупцію – потрібна чесна судова система. Якщо, наприклад, поліція і прокуратура працюють не на рівні, це може компенсувати жорстка, чесна та ефективна судова влада. Адже люди, бізнес, знатимуть, що на певному етапі зможуть добитися справедливості. Оскільки в Україні всі три ланки – суди, прокуратура і поліція – хворі, ми й отримали той червоний колір, яким нас «нагородила» Transparency International», — пояснила Деканоїдзе.

Як повідомлялось, 14 листопада стало відомо, що Деканоїдзе подала у відставку. У свою чергу глава МВС Арсен Аваков заявив, що рапорт про відставку Деканоїдзе подала ще 11 листопада. За його словами, «це був складний, але дуже важливий етап, який увійде в історію української поліції».

16 листопада, Кабінет міністрів України звільнив Деканоїдзе та затвердив на посаді в.о. голови Нацполіції Вадима Трояна.


Похожие материалы (по тегу)

Скільки “коштує” хабар українському чиновнику

Подолання корупції неможливе без подолання бідності, – Ляшко

Поки ми боремося за мільярди Януковича, гроші й цінності з України безперешкодно виходять за кордон через митницю, – Москаль

Последнее от

У Києві різко зросла кількість хворих на грип серед школярів

Заместителем Левочкина может стать губернатор Кировоградской области Сергей Ларин

У Північній Кореї підірвали десяток прикордонних блокпостів