Підозрюваного в підкупі Юрія Тимошенка Костанчука відпустили з СІЗО після внесення застави в 4 млн грн

Голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук, якого підозрюють у підкупі кандидата в президенти та нардепа Юрія Тимошенка, вийшов на волю з СІЗО під заставу.

Про це Бабелю повідомив адвокат Євген Музичук.

«За Костанчука внесли заставу в 4 млн₴ Заставу внесли в складчину, близько 20 осіб. Це його друзі і небайдужі люди. Зараз він на волі і працює», — сказав він.

Юрист також додав, що заставну суму за Костанчука внесли 12 березня.

  • 6 березня Генеральна прокуратура, Державне бюро розслідувань і Служба безпеки затримали двох чоловіків під час передачі хабара. Пʼять мільйонів гривень вони намагалися вручити кандидату в президенти депутату Юрію Тимошенку, який за ініціалами та прізвищем є повним тезкою ще одного кандидата — Юлії Тимошенко. За версією правоохоронців, отримавши гроші, він мав зняти свою кандидатуру з виборів. Замість цього Юрій Тимошенко повідомив про тиск на нього правоохоронцям, і вони затримали зловмисників.
  • Серед затриманих був Тарас Костанчук. Він заперечує звинувачення правоохоронців на свою адресу. 8 березня Печерський райсуд Києва заарештував Костанчука з заставою в 4 млн₴
  • Юрій Тимошенко заявив про те, що у процесі спроби його підкупу лідер партії «Захисники України» Тарас Костанчук вдавався до погроз.
  • Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що скандал навколо можливого підкупу іншого кандидата в президенти Юрія Тимошенко — це спроба відвернути увагу від розкрадань в оборонному секторі.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/27235-za-pidozryuvanogo-u-pidkupi-kandidata-v-prezidenti-yuriya-timoshenko-vnesli-zastavu-u-4-mln-grn”

Последнее от

Россия упрекает Германию в потакании Украине

«Арыстан патша» бүгіннен бастап қазақ тілінде прокатқа шықты

В «ДНР»: Россиянин сравнил цены на продукты в Донецке (Фото). Новости