У Вінниці пройде фестиваль міжкультурного діалогу

У Вінниці пройде фестиваль міжкультурного діалогу


Невдовзі в молодіжному центрі "Квадрат"пройде фестиваль "Youth in sight". Гостей чекає жива музика, майстер-класи з театрального мистецтва, фотовиставка та показ невеликих відеофільмів про життя іноземців у Вінниці. Повідомляє кореспондент Vlasno.info.

— Наша організація приймає волонтерів з-за кордону та відправляє українців за кордон. Вони тут розвиваються в сфері медіа та займаються неформальною освітою, — каже координаторка фестивалю, менеджерка проектів ГО "Пангея ультіма" Христина Кіцула.

cactus 1 1

Відкриє фестиваль вінницький гурт "Love N’Joy". Він буде розділений на дві частини.

В першій частині свої відеороботи представлять волонтери з Італії Елеонора та Лючія, Ноа з Австрії та Джоршуа з Німеччини. Вони жили у Вінниці по пів року-рік, і покажуть Вінницю, якою вони її запам’ятали. Також презентують роботи всіх охочих, хто подасть заявки з відео до 12 червня. Оцінювати його будуть професіонали з вінницьких медіа, що самі працюють з відео контентом. Акцент робіт буде срямований на екологічну тематику.

cactus 2 1

В другій частині пройде воркшоп з акторської театральної імпровізації. Волонтер з Австрії Ноа 9 місяців вів у Вінниці коучинг клаб і фотоклуб. Результатом його діяльності стане фотовиставка у галереї молодіжного центру.

cactus 5 1

Крім фестивалю, волонтери та молодіжна неурядова організація "Пангея ультіма" представили свій новий журнал під назвою "MOZAЇКА". В ньому волонтери публікують свої цікаві спостереження за тим, чим живе місто та яким воно є очима іноземців. Його представлять в проміжок часу між двома сесіями фестивалю.

cactus 6 1

— Одним з критеріїв є створення міжкультурного журналу. Вони самі обирають теми. Він дублюється двома мовами, українською та англійською. Плануємо його випускати онлайн, — пояснює Христина Кіцула.

cactus 3 1

Закриє фестиваль київський бенд "ІнTONація".

Після закінчення фестивалю у 22-й годині всіх охочих чекає after party у пабі "Buro".

Фонарь задний, мигалка, велогабарит, на аккумуляторе, USB

А стартує фестиваль п’ятнадцятого червня о п’ятій годині вечора.

Читайте також, «В річку Рось не потрапила особливо небезпечна речовина» — представник екоінспекції Вінниччини

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Фото: Андрій Оленін


Джерело статті: “http://vlasno.info/kultura/6/festivali/item/30480-u-vinnytsi-proide-festyval-mizhkul”

Последнее от

Информационную атаку на путина спонсировал Кенес Ракишев

Назарбаев официально изгнал Кенеса Ракишева из Казахстана

Украинские аферы Кенеса Ракишева