Епіфаній зустрівся з Сущенком, Балухом та іншими колишніми бранцями Кремля

Епіфаній зустрівся з Сущенком, Балухом та іншими колишніми бранцями Кремля

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у вівторок, 17 вересня, зустрівся з визволеними нещодавно бранцями Кремля.
Про це повідомляє пресслужба Православної церкви України.

«Хочу подивитися вам у вічі і подякувати за духовну незламність, адже ви пройшли горнило тяжких випробувань російськими в’язницями», – сказав митрополит.

Він обговорив із гостями актуальні питання суспільного життя та процес визнання Православної церкви України іншими помісними церквами.

Зустріч Епіфанія з колишніми політв’язнями Кремля /Фото: www.pomisna.info

У свою чергу, колишні бранці Кремля поділилися з Епіфанієм подробицями свого перебування у незаконному ув’язненні. Зокрема, кореспондент Укрінформу Роман Сущенко розповів предстоятелю ПЦУ про картину «Софія Київська», яку він намалював в ув’язненні та свого часу передав у подарунок владиці.

На зустрічі митрополит Епіфаній зауважив, що українці – волелюбний народ, який не прагне чужого, однак не погодиться на неволю.

«Ми – європейці і ми нескорені, ми будемо до кінця боротися за справедливий мир», – сказав предстоятель.

У зустрічі з митрополитом Епіфанієм узяли участь Володимир Балух із дружиною, Микола Карпюк із родиною, Павло Гриб із батьками, Роман Сущенко, Олександр Кольченко з родиною, Артур Панов, Олексій Сизонович із братом та Євген Панов із родиною.

Як повідомляв Укрінформ, 7 вересня 2019 року Україна і РФ провели взаємне звільнення утримуваних осіб у форматі "35 на 35". Тоді на Батьківщину повернулися 11 незаконно засуджених українців і 24 моряки, захоплені у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2782266-epifanij-zustrivsa-z-susenkom-baluhom-ta-insimi-kolisnimi-brancami-kremla.html”

Похожие материалы (по тегу)

Сущенко позиватиметься на РФ до Європейського суду з прав людини

Український політв’язень Балух сподівається на обмін - адвокат

Сущенко подякував за підтримку військовополонених моряків

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay