Україна - місце злочину? Чому Трамп починає зневажати Україну

Україна намагається подолати свою історію корупції, а Трамп намагався змусити її поводитися більш корумповано.

Об этом сообщает http://russian-blogger.com


Оригінал на ВВС Ukraininan.


New York Times пише про те, що Дональд Трамп "ненавидить" Україну через те, що вона стала "енергійною демократією".


Видання зазначає, що попри велику кількість проблем, сьогодні Україна є "енергійною, мультиетнічною демократією в регіоні, де переважають агресивний націоналізм та сповзання в авторитаризм".


"Саме тому було дуже непорядно з боку Дональда Трампа використати американську допомогу Україні, аби змусити її президента відкрити розслідування, які б допомогли Трампу політично. Україна є країною, яка намагається подолати свою історію корупції, а Трамп намагався змусити її поводитися більш корумповано", — зазначає видання.


Газета стверджує, що американський президент "не вважає проблемою" намагання Росії посилити свій вплив на Україну, оскільки "він не зацікавлений у процвітанні ліберальної демократії у Східній Європі чи будь-де".


"За Трампа Америка приєдналась до вісі автократів", — зауважує видання.


І в таких умовах чимало українських лібералів кажуть, що країну "лишили наодинці" з Росією, оскільки інші провідні держави зараз розв’язують власні проблеми, підсумовує New York Times.


Як Україна перетворилась на "місце злочину" в американській політиці


Globe and Mail пише про те, що скандал через телефонну розмову Трампа та Зеленського перешкоджає боротьбі України з корупцією.


На думку видання, через розслідування можливих зловживань американського президента про Україну говорять як про "місце злочину".


"Однак чимало українців відчувають, що їхня країна стала жертвою в цій історії. Не тільки через те, як пан Трамп розмовляв з українським президентом Володимиром Зеленським під час сумнозвісної телефонної розмови 25 липня. Але й через те, як ім’я та репутація країни були втягнуті в епіцентр політичного конфлікту в США", — пише видання.


Урядові чиновники стурбовані тим, що в "безперервних" газетних заголовках слова "Україна" та "корупція" знаходяться поруч, що може мати негативний вплив на плани інвесторів. А антикорупційні активісти, які постійно дивились на США як на взірець "чистого керування", побоюються, що боротьба з корупцією втратить динаміку через те, що "видатні американці брали гроші в сумнівних осіб в Україні".


На думку голови державної інвестиційної агенції Ukraine Invest Даніеля Білака, ця проблема змінює сприйняття України у світі. Він вважає, що ця проблема погіршилась в сучасному інформаційному просторі.


"Вас ніколи не критикуватимуть за те, що ви скажете чи напишете щось погане про Україну", — цитує пана Білака Globe and Mail.
Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/15/ukraina__mistse_zlochynu_chomu_tramp_pochynaie_nanavydity_ukrainu_1668239”

Похожие материалы (по тегу)

Зеленский попросил не втягивать Украину в президентские выборы в США

Пандемія коронавірусу. Кількість летальних випадків у світі перевищила 372 тис.

СМИ: Во время протестов у Белого дома Трамп укрывался в подземном бункере

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay