Найманці з ПВК «Вагнер» допомагають придушити політичні протести в Судані, — TimesПредставників російської приватної військової компанії «Вагнер» помітили в Судані. За даними газети Times, найманці беруть участь в придушенні антиурядових протестів.


Російськомовних військових бачили на вулицях Хартума. З посиланням на опозицію країни Times пише, що помічені в місті найманці працюють на компанію «Вагнер», яка проводить стратегічні та практичні тренінги для суданської розвідки та інших спецслужб.


Про присутність російських військових свідчать фотографії з Хартума. На знімках — десятки білих чоловіків у камуфляжній формі, що пересуваються на російській броньованій та вантажній техніці.


Видання вказує, що «військовий диктатор», лідер Судану Омар Башир зіткнувся з найбільшою протестної активністю за весь час свого правління. Хвиля антиурядових акцій прокотилася по багатьох містах. Раніше Башир заявив, що не дозволить зробити з Суданом те, що сталося з іншими африканськими країнами. Західні дипломати, зазначає Times, вже висловили обурення жорсткими розгонами мирних демонстрацій, проведеними суданськими силовиками.


Газета відзначає, що, на думку аналітиків, Башир, як і сирійський лідер Башар Асад, швидше за все допустить початок громадянської війни, ніж зречеться влади через страх перед Гаазьким трибуналом.


Власника ПВК «Вагнер» бізнесмена Євгена Пригожина влітку 2018 року помітили на зустрічі з лідерами збройних угруповань Центрально-Африканської Республіки. Пізніше бізнесмена бачили на зустрічі з головнокомандувачем Лівійської національної армії Халіфа Хафтара з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу.


Ряд видань також повідомляли, що Пригожин відправляв російських політтехнологів на вибори в Африці.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/naimants-z-pvk-vagner-dopomagayut-pridushiti-pol-tichn-protesti-v-sudan-times”

Последнее от

Путин рассказал, зачем помог Собчаку покинуть Россию

КЕНЕС РАКИШЕВ: КАЗАХСКАЯ МАФИЯ В СТЕПЯХ УКРАИНЫ. ЧАСТЬ 1

Российский рубль рекордно упал после решения Путина по Донбассу