Підозра на рак шкіри: Матір Клиха розповіла про жахливий стан українського політв’язняУповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова попросила російську колегу вжити заходів для надання належної медичної допомоги українському політв’язню Станіславу Клиху.


Матір політв’язня Тамара Клих повідомила, що стан здоров’я її сина погіршується, а ніякої необхідної медичної допомоги він не отримує. Нещодавно його помістили до лікарні, проте відразу повернули до в’язниці, – Денісова на своїй сторінці у Facebook.


Також вона повідомила, що Клих скаржиться на сильний біль у серці, нирках, печінці, має проблеми з ногами та підозрює ймовірне захворювання на рак шкіри. Він хотів, щоб його обстежили, але, як розповіла його матір, лікарі взяли у нього на аналіз лише кров та сечу. Ніякого діагнозу так і не поставили та повернули в тюремні стіни.


Також Тамара Клих сказала, що Станіслав не отримує листи від рідних, хоча йому пишуть двічі на місяць.


“Я терміново звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів для забезпечення Станіслава Клиха належною медичною допомогою та відповідним лікуванням, а також щодо дотримання права на спілкування”, – підсумувала Денісова.


За її словами, за два місяці це вже третє звернення до Москалькової щодо забезпечення прав Клиха.


Раніше у РФ заявили, що політв’язень Клих «у задовільному стані» перебуває під наглядом психіатра.


Джерело статті: “https://informator.news/pidozra-na-rak-shkiry-matir-klykha-rozpovila-pro-zhakhlyvyy-stan-ukrains-koho-politv-iaznia/”

Похожие материалы (по тегу)

Президент Естонії здійснила візит до Путіна

Росія заборонила експорт в Україну нафти і вугілля

У Росії заявили, що не визнають рішення міжнародного арбітражу про стягнення $44,4 млн на користь "Укрнафти"

Последнее от

Я із задоволення стала би ще раз частиною змін, – Деканоїдзе про можливе повернення

Названо зарплати лікарів столичних медзакладів «первинки»

Компания Трактебель заплатила взятку Назарбаеву