Нацполіція замінить автомати Калашникова на німецькі MP5

Нацполіція замінить автомати Калашникова на німецькі MP5

Нацполіція замінить автомати Калашникова на німецькі MP5

Національна поліція вирішила відмовитися від використання автоматів Калашникова і закупити натомість німецькі пістолети-кулемети МР5.

Про це в інтерв’ю газеті «Сегодня» розповів глава Нацполіції Сергій Князєв.

«У нас амбітна мета — на 90% відмовитися від традиційних автоматів Калашникова, пістолетів Макарова, ТТ, замінивши їх сучасною європейською зброєю. Непрофесіонали часто запитують, чи виправдано це, з огляду на значні запаси АКМ і боєприпасів до них. Відповідаю: виправдано. І вже прийнято рішення про закупівлю німецьких пістолетів-кулеметів МР-5, якими буде забезпечено кожен патрульний наряд», — сказав він.

Князєв підкреслив, що МР-5 найкраще підходить саме для поліцейських функцій.

«Простіше кажучи, автомат Калашникова створювався для військових, щоб вбивати. У поліції інші завдання. Перед нами не вороги, а правопорушники. Наше завдання — зберегти життя злочинця і зберегти власне», — підкреслив глава Нацполіціі.

Він також зазначив, що підрозділи поліції в зоні операції Об’єднаних сил не перейдуть на оснащення німецькими пістолетами-кулеметами.


Джерело статті: “https://zaxid.net/natspolitsiya_zaminit_avtomati_kalashnikova_na_nimetski_mp5_n1478197”

Похожие материалы (по тегу)

"Страх потіряли". Правоохоронці повідомили, що в Одеській області "групи активістів" влаштували перестрілку у присутності поліції, постраждало троє людей

У Харківській області затримано 10 осіб, які протягом семи років грабували інкасаторські машини – голова обласної поліції

Невідомий із зброєю напав на екс-мера польського Седльце

Последнее от

 Айвазовская: Нет в законе никаких оснований для удовлетворения иска о снятии Зеленского

Звезда боев без правил избила мужчину за омерзительный поступок: опубликовано видео

Турецкий подданный Назарбаев