Я із задоволення стала би ще раз частиною змін, – Деканоїдзе про можливе повернення

Екс-глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що наразі не планує повертатися в Україну, але із задоволенням стала б частиною змін.


Про це повідомляє Новое Время.


«Ні, чесно кажучи, я проїздом. Але, звичайно, мені завжди цікаво, що відбувається в Україні. Але я б так сказала: я завжди вважаю себе частиною України і суспільства, тому що я була частиною реформ, змін, і я пишаюся цим», – повідомила Деканоїдзе.


За її словами, вона ще не думала про роботу на держслужбі або про те, щоб повернутися в систему або Національну поліцію.


«Але якщо знадобитися мій досвід, поради або професіоналізм. Я не кажу, що я the most bright person ever (найрозумніша людина – пер. ред.), але це моя робота, так що я з задоволенням ще раз стала би частиною змін. Я думаю, що зміни будуть, я сподіваюся. Оптимізм – це якась карма. Ми всі повинні бути оптимістами, щоб відчути, як працювати, щоб щось змінити», – зазначила Деканоїдзе.


4 листопада 2015 року на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України Деканоїдзе була призначена главою Національної поліції України.


Під керівництвом Деканоїдзе була розпочата і проводилася переатестація особового складу поліції, зокрема, вищий командний склад поліції Києва був оновлений приблизно на 80%, середній командний склад приблизно на 70%, а в Київській області відповідно на 60% і 40%.


14 листопада 2016 року у брифінгу в МВС України Хатія Деканоїдзе заявила про свій намір піти у відставку, заявивши, що основні завдання реформи виконані, але для багатьох необхідних змін у неї не вистачило повноважень. 16 листопада Кабінет Міністрів України звільнив Хатію Деканоїдзе з посади керівника Національної поліції України.


Читайте також: У Житомирі поліцейське авто потрапило у ДТП – є постраждалі


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/23/ya_b_iz_zadovolennya_stala_b_shche_raz_chastynoyu_zmin__dekanoidze_pro_mozhlyve_1559041”

Похожие материалы (по тегу)

Кошовий: Слабка сторона Зеленського – він читає коментарі у Facebook

Завтра на заході України очікуються град і шквали

У Закарпатті спалили авто колишнього віцемера Ужгорода Цапа

Последнее от

Вперед, в прошлое. Терроризм и экстремизм необратимо приведут к либеральному империализму

За два года свыше тысячи человек были осуждены в России за нарушения авторских прав

Завершился Всероссийский чрезвычайный съезд беженцев. Снова растут миграционные настроения в СНГ