Дональд Трамп скасував візит до Данії і його звинуватили в образі королеви

Данські політики розкритикували президента США Дональда Трампа після того, як він скасував візит до Данії, і звинуватили його в неповазі до країни та королеви Маргрете II.

Про це пише видання Jyllands Posten.

«Це образа нашої королеви. Спочатку ця людина фактично сама себе запрошує в нашу країну, потім королева реагує на це, посилаючи офіційне запрошення, а він після цього скасовує візит», — сказав колишній глава МЗС Данії Уффе Еллеман-Єнсен.

Ще один колишній глава дипвідомства назвав скасування візиту Трампом та його плани на купівлю Гренландії «дипломатичним фарсом».

Представник Консервативної партії Данії Расмус Ярлов назвав плани Трампа на Гренландію неповагою до країни.

As a Dane (and a conservative) it is very hard to believe. For no reason Trump assumes that (an autonomous) part of our country is for sale. Then insultingly cancels visit that everybody was preparing for.

Are parts of the US for sale? Alaska?

Please show more respect.
????????????????????????

— Rasmus Jarlov (@RasmusJarlov) August 21, 2019

«Як данцеві (і консерватору), мені важко в це повірити. Без усякої на те причини Трамп вирішує, що (автономна) частина нашої країни продається. Потім образливо скасовує візит, до якого всі готувалися. Є частини США, які продаються? Аляска? Будь ласка, більше поваги», — написав він у "Твітері".

Як пише газета Extrabladet, в опозиційній партії Venstre вважають витівки Трампа приводом переглянути політику безпеки Данії, оскільки «на США вже не можна розраховувати».

  • Президент США Дональд Трамп обговорював з радниками можливість придбання Гренландії. Два джерела заявили, що президент США попросив юридичного консультанта в Білому домі вивчити можливість угоди. Уряд Гренландії пізніше заявив, що острів не продається.
  • Радник президента США Ларрі Кадлоу підтвердив, що американський глава розглядає питання про купівлю острова Гренландія. За його словами, Трамп вважає острів стратегічним місцем через наявність запасів природних копалин, а також оцінює потенціал Гренландії для бізнесу з нерухомості.
  • Пізніше Дональд Трамп звів до жарту свої плани придбати Гренландію для Сполучених Штатів. У своєму Twitter він оприлюднив мем із хмарочосом свого імені, розташований у Лас-Вегасі.

Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/34582-tramp-skasuvav-vizit-do-daniji-teper-yogo-zvinuvachuyut-v-obrazi-korolevi”

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay