Віце-адмірал США заявив про підготовку до бойових зіткнень з флотом Росії

Крім Росії, флоту США може загрожувати і Китай. Тому Флоту США необхідно готуватися до суперництва з Китаєм і Росією, оскільки загроза йде від двох держав.

Про це заявив віце-адмірал США Річард Браун, спростовуючи тезу Трампа про те, що є надія на потепління відносин між Росією і США, пише «Сегодня» із посиланням на Breaking Defense.

За словами Брауна, вперше з часів холодної війни екіпажам бойових кораблів варто очікувати, що маневрування супротивників стане “агресивним” і може призвести до прямого зіткнення.

Браун зазначив, що Америка втрачає своє колишнє морське панування, яким вона володіла чверть століття. Цілому поколінню офіцерів жодного разу за всю свою кар’єру не доводилося турбуватися, що противник може зламати або створювати перешкоди комунікаційної системи, не кажучи вже про те, щоб затопити корабель.

На думку віце-адмірала, після розпаду Радянського Союзу ВМС США коштувало “просто прокидатися вранці, щоб отримувати контроль над морем”. Але тепер все змінилося: американські кораблі регулярно “переслідуються” сучасними російськими і китайськими судами в Атлантиці і Тихому океані. Ці “конкуруючі держави” вкладають більше коштів у розвиток систем озброєння і зміцнюють свої позиції в Арктиці, Африці, Південній Америці і на Близькому Сході, попередив Браун.

За його спогадами, в 80-і роки американські та радянські кораблі регулярно переслідували один одного і стикалися корпусами, “обмінюючись фарбою”. Дні подібного суперництва повернулися, але можливості ВМС США тренувати команди і забезпечувати блискавичне розгортання кораблів серйозно підірвані. Кораблі не отримують належного обслуговування, а час на ремонт і тренування скорочується.

За твердженням Брауна, з урахуванням цих факторів наступний великий конфлікт, досить імовірно, буде нагадувати “кривавий початок” тихоокеанської кампанії часів Другої світової. Тоді Японія завдяки своїм переважаючим навичкам мореплавання і “нещадному фанатизму” часто брала верх над США, що мали технологічну перевагу.

В таких умовах особливо важливо, щоб у кризовій ситуації молодший офіцерський склад міг брати ініціативу в свої руки, а не чекав наказів зверху. Керівництво повинно віддавати чіткі розпорядження і вчити підлеглих імпровізації на випадок, якщо початковий план терпить фіаско, підкреслив віце-адмірал.

У цьому сенсі Друга світова, а точніше підготовка до неї, за словами адмірала, також є зразком.

“Найкраще буде поглянути на спадщину 1930-х. Це була епоха, коли вчення флоту, підтримувані скрупульозною інтелектуальною роботою Військово-морського училища, створили і визначили концепцію, яка в підсумку дозволила виграти війну. Тепер наша черга виконати цю важку задачу. Наш черга почати активні експерименти по надводному веденню конфлікту”, – оголосив Браун.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/vitse-admiral-ssha-zayavyv-pro-pidgotovku-do-bojovyh-zitknen-z-flotom-rosiyi_912162.html”

Похожие материалы (по тегу)

Американка нашла существо с похожими на руки человека конечностями

В американском Starbucks мусульманке вместо имени на стакане написали "ИГИЛ". Она пошла в суд

Колишній глава Nissan заплатив $862 тис. імовірним організаторам своєї втечі до Лівану

Последнее от

Максим Покотилюк: «У “Оболоні-Бровар” є власна ігрова філософія» (Відео)

Официально: Антон Шиндер покинул «Олимпик»

«ПриватБанк» и MasterCard добавили функцию смены дизайна карт в Apple Pay и Google Pay