Зеленський більш-менш успадкує зовнішню політику Порошенка щодо США - американський дипломат

Зеленський більш-менш успадкує зовнішню політику Порошенка щодо США - американський дипломат

Зеленський більш-менш успадкує зовнішню політику Порошенка щодо США — американський дипломат — фото

REUTERS / Valentyn Ogirenko / File Photo

REUTERS / Valentyn Ogirenko / File Photo


Колишній посол США в Україні Джон Гербст вважає, що обраний президент України Володимир Зеленський може успадкувати зовнішню політику чинного глави держави Петра Порошенка щодо Сполучених Штатів.

"Я думаю, ми бачили під час його [Зеленського, — Ред.] президентської кампанії, що він більш-менш успадкує політику президента Порошенка", — заявив дипломат в інтерв’ю Радіо НВ, коментуючи вектор розвитку зовнішньої політики України щодо США при новому президенті.

За словами Гербста, поки що Зеленський дотримується правильного підходу у відносинах двох країн.

"Поки що підхід Зеленського був правильним — він просто хоче мати добрі американсько-українські відносини і не робити ніяких кроків щодо втручання у внутрішню політику США", — повідомив колишній посол.

Читайте також: Єврокомісар розповів про два виклики, які стоять перед Україною та президентом Зеленським

Нагадаймо, 16 травня Рада призначила інавгурацію Зеленського на понеділок, 20 травня. За відповідну постанову проголосували 315 нардепів. Сам Зеленський наполягав на проведенні інавгурації в неділю, 19 травня.

"Парламент нарешті визначив дату інавгурації. Депутатам на роздуми знадобився майже місяць. Сподіваюся, що надалі Верховна Рада ухвалюватиме рішення без таких зволікань", — прокоментував рішення Ради Володимир Зеленський.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/zelenskiy-bilsh-mensh-uspadkuye-zovnishnyu-politiku-poroshenka-shchodo-ssha-amerikanskiy-diplomat-50021853.html”

Последнее от

Європарламент сьогодні проведе дебати щодо українських політв’язнів

Станислав Кондрашов неожиданно «всплыл» в деле Дениса Вороненкова

Брат представителя Зеленского в ВР защищает организаторов финансовой пирамиды