"Меркель вискакувала від нього червона та оскаженіла". Гриценко не бачить сенсу в прямих переговорах з Путіним

"Меркель вискакувала від нього червона та оскаженіла". Гриценко не бачить сенсу в прямих переговорах з Путіним

Анатолій Гриценко не має наміру вести прямі переговори з Володимиром Путіним в разі свого обрання президентом

Анатолій Гриценко, лідер партії Громадянська позиція та один із кандидатів у президенти України переконаний, що немає жодного сенсу вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він заявив в ефірі Радіо НВ.

Він нагадав, що навіть "така спокійна" канцлер Німеччини Ангела Меркель не досягла успіху у своїх спробах досягти домовленостей із Путіним щодо українського питання в розмовах тет-а-тет.

"Будете ви президентом чи буду я президентом, чи будь-хто, хто нас дивиться і слухає. Уже пробували, уже була настільки послідовна, цілісна і наполеглива Меркель із ним, і скільки разів уже телефонувала і зустрічалась, розмовляючи без перекладачів німецькою мовою (Путін же був розвідником, він знає), — зазначив Гриценко. — І вона вискакувала з цих переговорів від нього червона, збішена і розмахувала руками: з ним не можна домовитися ні про що!"

На думку Гриценка, єдиний варіант вести переговори із російською стороною щодо врегулювання конфлікту на Донбасі – "це коли за столом фіксується сильними державами або сильними об’єднаннями – такими, як Європейський Союз, сильними економічно, інформаційно, санкційно, у воєнному сенсі — фіксується все, про що домовилися, чітко, не двозначно фіксуються кроки, які треба зробити".

При цьому ці країни за столом переговорів повинні мати механізми впливу на Росію потім, додав Гриценко. "От тільки тоді з’являється шанс, невеликий зараз, дотепер. Якщо не буде цієї фіксації, якщо залишити Україну з Росією один на один — хто би не був з українського боку, або вискочить, як Меркель, або це будуть умови капітуляції. Іншого зараз бути не може, тому тільки багатосторонній формат".

"Ніякі прямі переговори з Путіним результату не дадуть, крапка, — резюмував лідер Громадянської позиції. — Він [Путін] говорить начебто нормальне, а потім знову пішла ця відморозка: "их там нет, внутренний конфликт, оружие в супермаркете".

Інтерв’ю з Анатолієм Гриценком в ефірі Радіо НВ:

Дивіться також

  • Полковник рветься до зірок. Як екс-міністр Гриценко став одним з фаворитів президентських перегонів

Читайте у новому номері журналу НВ

  • Смерть активістки погрожує владі
  • Чому ВВП України росте, але повільно
  • Кремль грає в підкидного дурня на виборах в «ДНР»
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/merkel-viskakuvala-vid-noho-chervona-ta-zbishena-hritsenko-ne-bachit-sensu-v-prjamikh-perehovorakh-z-putinim-2506167.html”

Похожие материалы (по тегу)

Інтерпол розв’яже Росії руки?

Пресс-секретар Москалькової натякнув, що Денісову до Сенцова не пустять

У Росії зберігатимуть всю переписку і дзвінки громадян протягом місяця

Последнее от

«Укрзализныця» потратила 880 тысяч гривен на игрушечные поезда

Умар Джабраилов вложит до 20 миллионов долларов в севастопольский судоремонтный завод

Суд повторно арестовал имущество сына Авакова