Україна не зможе виконати ультиматуми рф – Зеленський (ВIДЕО)

Україна не зможе виконати ультиматум російської федерації, адже для його виконання необхідно повністю знищити український народ.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю європейським ЗМІ, уривок із якого оприлюднило Суспільне.

«Україна не зможе виконати ультиматум. Ми не зможемо це фізично зробити. Як це можна зробити? Треба нас усіх знищити – тоді їхній ультиматум буде автоматично виконаний. Наприклад, «віддайте нам Харків, віддайте нам Маріуполь, віддайте нам Київ». Ні харків’яни, ні маріупольці, ні кияни, ні Президент — ми не зможемо це зробити. Ми навіть це бачимо в окупованих містах.

У Мелітополі, Бердянську, у цьому напрямку. Коли вони (російські війська – ред.) заходять, люди не віддають. Вони піднімають прапор, люди знімають. Вони вбили людину, так, люди сховалися, але вночі прийшли і знову зняли прапор. Що ви хочете? Усіх нас знищити? Ми можемо виконати ультиматум лише тоді, коли нас не буде», — наголосив глава Української держави.

Він підкреслив, що ультиматуми не принесуть російській федерації жодних результатів у процесі війни з Україною.

Як повідомлялось, 24 лютого президент росії володимир путін оголосив про початок широкомасштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети потрапляють у житлові будинки. В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.


Источник: Компромат