На тлі російської загрози 50 депутатів утекли з України, а в посольстві РФ спалюють документи?

Аліна Паш не поїде на Євробачення, а от десятки депутатів утекли з України до Європи на тлі загрози вторгнення Росії. Тим часом у посольстві РФ знищують секретні документи. Чим ще запам’ятався минулий тиждень? Найголовніші та найцікавіші новини – у рубриці «Що корисного» з Ігорем Бондарчуком.

Що корисного
Парламентарі втекли з України, в посольстві РФ палили документи, скандал з Аліною Паш Ілюстрація: СтопКор

Для багатьох громадян стало несподіванкою, що 50 депутатів утекли з України. Вочевидь, у пошуках більш спокійного життя під час загрози війни з Росією. Проте, народні обранці не врахували, що українці привели їх до парламенту саме для того, щоб вони боронили нас від нападів агресора.

Об этом сообщает Роспресс

Очевидці помітили, що з посольства Росії в Києві валить дим.

Відповідні кадри в мережі. Західні ЗМІ та експерти пояснюють це так: або це – імітація, або Росія почала знищувати секретні документи всередині посольства. І, зважаючи на кількість диму, спалюють їх чималу кількість. Сподіваємося, що це просто провокація.

Фіналістка пісенного конкурсу Євробачення-2022, яка мала представляти Україну, Аліна Паш потрапила у скандал.

Представники співачки публікували «документ від ДПСУ» про те, що нібито вона у серпні 2015 року відвідувала окупований Крим через адмінкордон у Херсонській області. Причина такої публікації проста — згідно з правилами добору на Євробачення виконавець не може брати участь у ньому у разі, якщо незаконно відвідував окупований Крим. Отже, Аліна Паш надала «липову» довідку про перетин кримського кордону і була дискваліфікована.

А далі – про найкумедніший злочин.

На Закарпатті чоловік отримав 4 роки позбавлення волі за те, що вкрав дві каструлі та кілька пар капців. Цікаво, по скільки років у такому разі можуть отримати українські корупціонери за свої злочини? Адже йдеться про величезні кошти, викрадені з державного бюджету. Тож начувайтеся! Сподіваємось, у подальшому правоохоронні органи дійдуть і до вас.

І наостанок, команда «Стоп Корупції» доєдналась до привітань президента Володимира Зеленського і привітала всіх українців з Днем єднання. Але вже маємо фідбек від громадськості: було б непогано в подальшому зробити цей день офіційним вихідним.

Читати також:
Василевська: Депутати “ОПЗЖ” продовжують тікати з України Зеленський вирішив відправити на лінію фронту нардепів, урядовців та секретаря РНБО Кива, Королевська й інші: до 16 лютого з України виїхали понад 40 нардепів? Євробачення-2022: Аліна Паш зняла свою кандидатуру Прикордонники не видавали Аліні Паш довідку про поїздку в Крим, – ДПСУ
Поділитись
Автор: Ігор Бондарчук

Источник: Инсайдер РУ